EKİBİMİZ

GÖKNUR MERCAN
E-Posta: 
Yabancı Dil: 
Üyelikler/Baro ve Dernekler:  
SONGÜL USTA

Kurucu Avukat/Marka Vekili

1998 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Songül Usta avukatlık stajını tamamladıktan sonra bir süre hukuk bürosunda avukat olarak çalışmıştır. 2002 tarihinde Usta Hukuk Bürosunu kuran Usta 2003 yılında marka vekilliği sınavında başarılı olarak marka vekilliği belgesini ve Marka, Coğrafi İşaret ve Endüstriyel Tasarım marka vekilliği belgesini almıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde özel hukuk alanında yüksek lisans çalışmalarına başlayan Usta 2005 yılında “Markanın Devri ve Haczi” konulu yüksek lisans tezini yazmıştır. 2009 yılında doktora eğitimine başlayan Usta 2010-2011 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde çeşitli programlara katılmıştır. Halen doktora eğitimine devam eden Usta mesleğe başladığı yıldan bu yana ticaret, fikri mülkiyet, icra, iş ve gayrimenkul hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

E-Posta: songul@ustahukuk.com
Yabancı Dil: İngilizce
Üyelikler/Baro ve Dernekler: İstanbul Barosu, TEMA Vakfı 
DUYGU KUMBASAR

Avukat

2011 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitiren Kumbasar avukatlık stajını 2012 yılında tamamladıktan sonra Usta Hukuk Bürosunda ticaret hukuku ve icra-iflas hukuku alanlarında avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

E-Posta: duygu@ustahukuk.com
Yabancı Dil: İngilizce
Üyelikler/Baro ve Dernekler: İstanbul Barosu 
ZAINAB FAKIH

Avukat

2008 yılında Aleppo Üniversitesi (Suriye) Hukuk Fakültesini bitiren Fakih, Anonim Şirketlerin Damascus Menkul Kıymetler Borsasına tescili konulu tezi ile aynı üniversitede 2012 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Fransa Clermont-Ferrand Blaise Pascal Üniversitesinde Fransızca sertifika programına katılan Fakih Suriye’de 2 yıl stajyer avukat 2 yılda miras hukuku, iş hukuku, idare hukuku, özel hukuk ve şirketler hukuku alanında avukat olarak çalışmıştır. Fakih, Türkiye’de özellikle uluslararası alanında çalışmalarına devam etmektedir.

E-Posta: zainab@ustahukuk.com
Yabancı Dil: Arapça, Fransızca, İngilizce
Üyelikler/Baro ve Dernekler: Aleppo Barosu-Suriye 
EMİNE USTA

Yönetici Asistanı

E-Posta: emine@ustahukuk.com
Yabancı Dil: 
Üyelikler/Baro ve Dernekler: