ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

TÜRKÖVÜN KOÇ
Avukat

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1977 mezunu olan Türkövün Koç, 1977-1983 yılları arasında Sosyal Güvenlik Kurumu’nda Genel Müdürlük Müfettişi olarak çalıştıktan sonra, İş Bankasında Eğitim Uzmanı olarak çalışmaya başlamış ve emekliliğine kadar İş Bankası ve iştiraklerinde uzman ve yönetici olarak görev yapmıştır. Türkövün Koç, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının (İş GYO) kurucularındandır ve 5 yıl süreyle Genel Müdürlük görevini yürüttüğü İş GYO’dan Mart 2004 ayında emekli olarak ayrılmıştır. Mart 2004’den günümüze kadar firmalara gayrimenkul, kat mülkiyeti hukuku, inşaat hukuku, yönetim planı hazırlanması, kiralama, halka arz, tahvil ihracı, gayrimenkul sertifikası ihracı, gayrimenkul yatırım ortaklıkları gibi sermaye piyasası faaliyetleri konusunda danışmanlık yapmakta ve serbest avukat olarak çalışmasını sürdürmektedir. 

www.turkovunkoc.av.tr

ERDAL KÖKTÜRK
Danışman-Harita Mühendisi

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden 1980 yılında mezun olan Köktürk, aynı üniversitede, 1982 yılında “Kamulaştırma” üzerine yapmış olduğu tez ile yüksek mühendis ve 1996 yılında “Kadastro” konusunda “doktora“ eğitimini tamamladı. DSİ, TKİ, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlükleri’nde görev yaptı. Şişli Belediyesi’nde Müdür, Beykoz Belediyesi’nde “Teknik Başkan Yardımcısı” görevlerinde bulundu. 2006 yılında Belediye Başkan Yardımcısı kadro görevinden emekli oldu. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Anabilim Dalı Gayrimenkul Değerlemesi ve Finansmanı Yüksek Lisans Programında “Mesleki Mevzuat ve Etik Kuralları” dersi; TSPAKB’de Gayrimenkul Değerleme Uzmanlarına lisan yenileme eğitimi; Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği’nin SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisanslama Sınavlarına hazırlık kapsamında “Mesleki Mevzuat ve Etik Kurallar”, Okan Üniversitesi Kentsel Dönüşüm Sertifika Programında “Kentsel Dönüşüm Hukuku” dersleri verdi. “Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı” olup (SPK Lisans No: 400573) evli ve bir çocuğu vardır.

YASEMİN ELMAS-THEABRIDGE

Amerika Birleşik Devletlerinde göçmen hukuku, yasalar, iş ve sosyal hayata dair danışmanlık yapmakta olan Theabridge Usta Hukuk Bürosuyla 2012 yılında işbirliği yapmaya başlamıştır. Birlikte 2012 yılında Amerika’da yatırım ve vergi sorumluluğu ile ilgili yatırımcılara yönelik bir seminer gerçekleştiren taraflar özellikle göçmen hukuku ve Amerika’da yatırım yapmak isteyenlere birlikte danışmanlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

www.theabridge.com

Telefon: +1-310-629-3375 

Faks: +1-877-878-9968

Skype: Yasemin.E.Theabridge

ESRA KOÇER-PATİKAHR

İnsan kaynakları yapılandırma, kalite yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği alanlarında 2012 yılına başlayan işbirliği şirketlere insan kaynakları, iş hukuku gibi çeşitli projeler kapsamında hizmet verme alanında devam etmektedir.

 

www.patikahr.com

E-mail: esra.kocer@patikahr.com

Telephone: + 90 532 603 16 10